Muza za darmoszkę na Muno.pl

Categories:Informacja prasowa

Serwis z muzyką klubową Muno.pl wprowadził kolejną nowość. Jest to cykl ‘Muza za darmoszkę’, gdzie będą prezentowane najciekawsze, znalezione w sieci utwory, do pobrania całkowicie legalnie i za darmo.

W „Muzie za darmoszkę” znajdą się utwory, które są dostępne w sieci do pobrania za darmo, jednak w gąszczu muzyki trudno było je odszukać. Korzystali z nich jedynie wytrawni wyszukiwacze i internetowi maniacy. Teraz zostaną one udostępnione do przesłuchania na portalu Muno.pl, a dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że będzie można pobierać je za darmo i leganie. – Udostępnianie darmowych, pełnych wersji utworów w Internecie, to doskonały sposób na promocję artystów i wydawnictw. Standardem stało się już wypuszczanie bezpłatnego utworu promującego album przed oficjalnym wydaniem – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny portalu Muno.pl – Internet pęka w szwach od takich darmowych utworów. Cykl ‘Muza za darmoszkę’ ma pomóc w znalezieniu tych najciekawszych – dodaje A. Kubaczewski.

Muno.pl, portal współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zachęca także artystów posiadających własne profile na portalu do darmowego udostępniania i promowania własnej muzyki. Dzięki wprowadzeniu nowych Profili Artystów, każdy producent lub DJ sam może decydować, jakie informacje będą udostępniane w serwisie. Któraś z propozycji muzycznych może zostać polecona w „Muzie za darmoszkę”.

Comments are closed.