Premiera filmu z Piekarnia Closing Party

Categories:Informacja prasowa

Po 13 latach funkcjonowania, w grudniu zeszłego roku z klubowej mapy naszego kraju zniknęło jedno z najbardziej kultowych miejsc – Piekarnia. Aby wyrazić uznanie temu miejscu, powstał film z oficjalnego zamknięcia klubu.

Legendarny, warszawski klub Piekarnia to miejsce, które przez ponad dekadę kreowało wizerunek polskiej sceny muzyki klubowej, jak również gusta wielu ludzi. Po 13 latach klub zakończył działalność. Zorganizowano tu ponad 1000 imprez klubowych, które przez wiele lat zrzeszały tysiące fanów nowych brzmień.

- Do ‘Piexy’ na imprezy przyjeżdżali ludzie z całego kraju by bawić się przy muzyce zagranicznych gwiazd oraz artystów sceny undergroundowej – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl i DJ, grający w Piekarni wielokrotnie - Było to miejsce gdzie wychowywały się pierwsze pokolenia polskich klubowiczów, które przez wiele lat dostarczało muzycznych emocji na najwyższym poziomie… Polska scena klubowa wiele zawdzięcza temu miejscu i osobom tworzącym wyjątkowy klimat tego klubu… – dodaje A. Kubaczewski.

W sobotę 3 grudnia 2011 odbyło się oficjalne zamknięcie Piekarni. Closing Party było okazją do spotkań klubowiczów z różnych pokoleń, którzy tworzyli kiedyś magię tego miejsca. Tylko na Muno.pl można obejrzeć film Piekarnia Closing Party.

Comments are closed.