Rozdano nagrody polskiej sceny klubowej – Munoludy 2011

Categories:Informacja prasowa

Wiemy już kto rządzi na polskiej scenie elektronicznej. Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, w którym wybrano najlepszych przedstawicieli klubowego roku 2011. Zobaczcie, kto znalazł się na samym szczycie.

Przez 3 tygodnie fani elektronicznych brzmień mogli głosować w plebiscycie MUNOLUDY organizowanym przez wiodący serwis z muzyką klubową Muno.pl. Oddano ponad 100.000 głosów w 7 kategoriach. W sumie zagłosowało 13.481 osób. Poznajcie najlepszych artystów i przedstawicieli klubowego roku 2011.

  • Klub Roku Polska: SQ KLUB / Poznań (23% głosów)
  • Artysta Roku Polska: Catz ‘n Dogz
  • Artysta Roku Zagranica: Maceo Plex
  • Festiwal Roku Polska: AUDIORIVER FESTIVAL (46% głosów)
  • Festiwal Roku Europa: SONAR – Barcelona, Hiszpania
  • Muno.pl Podcast Roku: Marcin Czubala
  • Miejscówka Roku Polska: Plac Zabaw – Warszawa

- W większości kategorii, walka o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniego momentu. Niezwykle cieszy nas fakt, iż czytelnicy postanowili tak licznie wziąć udział w naszym plebiscycie, zwłaszcza, że to pierwsza edycja Munoludów. Nie ukrywam, że był to dla nas swego rodzaju test, dotyczący preferencji i gustów naszych użytkowników, jednocześnie upewniliśmy się, że idziemy w dobrym kierunku z naszym serwisem, śledząc najnowsze trendy i dostarczając naszym czytelnikom muzykę i informacje z najciekawszych przedsięwzięć z kraju i zagranicy. Dziękujemy wszystkim głosującym z udział  a zwycięzcom gratulujemy! No i już teraz zapraszamy na kolejną edycję za rok! – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny organizatora plebiscytu, serwisu MUNO.PL - Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają od nas wyjątkowe statuetki MUNOLUDY ROKU 2011. Natomiast wśród głosujących rozlosujemy muzyczne nagrody, m.in. karnety na festiwale, płyty, torby, gadżety Muno.pl – dodaje A. Kubaczewski.

Głosowanie trwało do 17 lutego 2012. Pełna lista zwycięzców na stronie www.muno.pl

Projekt „Muno.pl – innowacyjny portal społecznościowy dla fanów muzyki klubowej” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ma on na celu kształcenie społeczności internetowych z zakresu wiedzy o muzyce, nowych wykonawcach, koncertach, dostępności nagrań muzycznych i zapoznanie się z szeroką twórczością uznanych wykonawców oraz młodych twórców wchodzących w świat muzyczny.

Dodaj komentarz