Ruszyła wersja beta Profilu Artysty

Categories:Informacja prasowa

Profil Artysty, nowy projekt serwisu Muno.pl, od dziś jest udostępniony DJ’om i producentom do testowania. Będzie to muzyczna wizytówka dla twórców i artystów, dzięki której będą mogli promować swoją twórczość w sieci.

Profil Artysty to wszystkie informacje związane z jego twórczością w jednym miejscu – muzyka, zdjęcia, biografia, charty oraz kalendarz imprezowy. Wszystko sterowane i dodawane wyłącznie przez użytkowników, tylko po to, by ułatwić dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Przez ostatnie miesiące ekipa serwisu Muno.pl, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, bardzo intensywnie pracowała nad nowym projektem,  w którym każdy artysta mógłby stworzyć swoją własną muzyczną wizytówkę. Na razie w wersji beta, a wkrótce w pełnym wymiarze, pod krótkim adresem URL można zamieścić wszystkie istotne informacje o sobie: biografię, adresy WWW czy style muzyczne, w których się tworzy. Artyści i muzycy dostaną za darmo 200 minut (ponad 3 h) do umieszczenia swoich setów lub innych dokonań muzycznych, na serwerze Muno.pl.

Portal daje również możliwość połączenia swojego profilu z kontem Soundcloud. Udostępniony został Kalendarz Imprezowy do wpisywania wydarzeń lub koncertów, na których zagra dany artysta. Top Charty natomiast służą do tworzenia zestawu utworów, które DJ/Artysta poleca i które jego zdaniem są najlepsze w danym miesiącu.

Jest też możliwość wgrania zdjęć w dobrej jakości na serwer Muno.pl, z których można stworzyć pokaz slajdów. Dzięki Profilowi Artysty będzie można wziąć udział w Rankingu Artystów, gdzie najzdolniejsi będą promowani w specjalnych wywiadach i artykułach na Muno.pl

Comments are closed.