Urodzinowe tournee muno.pl w maju

Categories:Informacja prasowa

Przez cały maj, w największych miastach Polski, odbędzie się cykl imprez urodzinowych pod hasłem Muno Bday Party. Szykują się wyjątkowe imprezy z udziałem największych gwiazd  klubowego świata.

Właśnie mija 7 lat od narodzin portalu z muzyką klubową – muzikanova.pl. Rok temu serwis wkroczył na nowy etap w historii rozwoju i już pod nazwą Muno.pl organizuje obchody urodzinowe pod szyldem „6+1”. Miłośnicy klubowych dźwięków mogą liczyć na wyjątkowe imprezy w 4 polskich miastach, na których zagrają nietuzinkowe gwiazdy min. Dixon, Agoria czy francuski duet Noze.

Muno Bday Party w skrócie:

13.05 Warszawa w klubie 1500m2 z udziałem min. NOZE (Francja)
21.05 Poznań w SQ klub z udziałem min. Dixon (Niemcy)
27.05 Kraków w klubie Fabryka z udziałem min. Agoria (Francja)
28.05 Wrocław w klubie Krakowska 180 z udziałem LUOMO (Finlandia)

Na początek Warszawa i klub „1500m2”, gdzie 13 maja obchodzone będzie Muno Bday Party podczas imprezy z udziałem NOZE w ramach Warsaw Music Week. Będzie to pierwsza wizyta Noze w naszym kraju w ramach promocji ich nowego albumu Dring. Francuzi zasłynęli na świecie przede wszystkim swoimi live actami, w trakcie których zdarzyć może się dosłownie wszystko. Przyciągają uwagę zwolenników szeroko pojętej elektroniki. Na imprezie wystąpi również kolektyw detroitZDRóJ i Sorry, Ghettoblaster oraz helsiński duet Renaissance Man.

Następnie w sobotę 21 maja w poznańskim klubie „SQ” na obchodach Muno Bday Party muzycznych uniesień dostarczy gwiazda wytwórni Innervisions – DIXON. Jest on przede wszystkim DJ’em house’owym, był rezydentem najważniejszych berlińskich klubów, współpracował z Jazzanova, a przez ostatnie 5 lat grywa po prawie wszystkich liczących się klubach house’owych na świecie.

Tydzień później w piątek, 27 maja, urodzinowe zamieszanie w Krakowie, gdzie w przestrzeniach „Fabryki” zagra, nie kto inny jak AGORIA. To młody dj i producent należący do niezwykle utalentowanej grupy nowej fali francuskich artystów, który ostatnio wydał doskonale przyjęty album „Impermanence” oraz nagrał wyjątkową kompilację dla londyńskiego klubu Fabric. Impreza organizowana będzie przez krakowski Kultural Kollektiv, który ma na koncie sprowadzenie takich gwiazd jak Ben Klock czy Surgeon.

Na koniec 28 maja ostatnie urodzinowe party odbędzie się we Wrocławiu w klubie „KRAKOWSKA180”, gdzie zagra finlandzka gwiazda LUOMO. Stworzył on jedne z najbardziej indywidualnych i rozpoznawalnych dźwięków we współczesnej muzyce elektronicznej.

Muno Bday Party w skrócie:

13.05 Warszawa w klubie 1500m2 z udziałem min. NOZE (Francja)
21.05 Poznań w SQ klub z udziałem min. Dixon (Niemcy)
27.05 Kraków w klubie Fabryka z udziałem min. Agoria (Francja)
28.05 Wrocław w klubie Krakowska 180 z udziałem LUOMO (Finlandia)

Bilety są do kupienia na stronie muno.pl/bilety oraz do wygrania w wybranych stacjach radiowych i prasie lokalnej.

Comments are closed.